Fashioned srovnává stovky tisíc produktů

Vyzkoušejte Fashioned i vy a už nebudete chtít chodit na jiný web

Napsala Mirka 11. dubna 2017

Jestli máte pocit, že na našem webu s originálním názvem embajada-esp-praga se toho moc nědeje, máte naprostou pravdu. Důvodů je několik a my dnes jeden rozebereme. Pohodlně se usaďte a pojďte se podívat na jeden lepší web, než je právě tenhle.

Ten web se jmenuje Fashioned, najdete ho na adrese www.fashioned.cz a je to náš velký vzor.

Nedávno na Fashioned spustili blog a tak jsme se rozhodili opičit a spustit ho také. Můžete dát like, případně napsat komentář, jestli chcete další článek. Respektive mohli byste dát like nebo komentář, kdyby tu vůbec něco takového šlo udělat..

Web, o kterém zde píšu, umí srovnávat oblečení. A to dost dobře. A brzy to bude umět ještě líp. V tuhle chvílí srovnává dámské a pánské oblečení, možná přibyde i dětské.

Pandora

Skoro bych zapomněl dodat, že nejlepší náramky a šperky Pandora jsou právě na Fashioned. Najdete tam veškerý sortiment od Pandory.

Výhody módního katalogu

Tento typ webů funguje jako srovnávač. Než byste se prohrabávali desítkami e-shopů, jdete na jedno místo, kde si nabídku přehledně zobrazíte.

Aby článek vypadal důležitě, přikládá naše redakce náhodný citát, abysme vypadali chytře. To je dnes moderní.

„Je potřeba si uvědomit bratrství a identitu nejen se všemi lidmi, ale i s veškerým životem na Zemi, i třeba s takovým, který se plazí po zemi.“ Mahátma Gándhí

Snad vás to chytlo u srdíčka. Teď už ale pojďme na další odstavec.

Oblečení, víc tam nenajdu?

Ale jo, je tam víc věcí. Třeba slunčení brýle, pánské i dámské hodinky, nejrůznější šperky.. Najdete zde i třeba značku Tranquillo. Jak se moudře říká: ,,Dvě jsou víc než jedna.” A přesně na tuhle kartu vsadili zakladatelé značky Tranquillo, které po svém zrodu sloužilo k obchodování s oděvy z druhé ruky.

Sem by se taky hodil nějaký citát.

To je pro dnešek vše. Díky, že nás sledujete a za celý embajada tým vám přejeme vše nejlepší do roku 2034 a bohatého Mikuláše.